Неділя, 21 Квітня, 2024

Мультиварки вийшли на зв’язок

Один із найпростіших способів готування страв став ще простішим завдяки бездротовим мережам зв’язку. Адже завдяки цьому головним на кухні стане смартфон, яким можна контролювати поведінку кухонного приладдя – мультиварки. Він дозволить віртуально бути присутнім на кухні та керувати приготуванням їжі.

Поява мультиварок спростила господаркам кухонні клопоти, оскільки в цьому універсальному приладі можна варити, смажити, пекти, тушкувати, готувати на пару та у фритюрі, підігрівати вже готові страви, підтримувати страву гарячою тривалий час. Тобто цей гаджет замінює майже півкухні: скороварку, пароварку, аерогриль, піч, хлібопічку, електричну сковороду.

Окрім цього, мультиварка ще й прискорює готування, оскільки в ній можна готувати декілька страв одночасно. Досить лише завантажити вихідні компоненти на відповідні полиці та встановити програму термообробки. Після цього залишалось дочекатися закінчення таймеру та виймати готові страви.

Кухня на зв’язку

Мультиварка EVO EPMC 0125

Основне завдання мультиварки – максимальна автоматизація приготування, через що навіть рецепти для неї підбираються в одну дію, щоб не потрібно було вмішуватися посередині процесу.

Проте в житті бувають різні несподіванки, наприклад, можна потрапити в дорожній затор або затриматися на корпоративній нараді. Запрограмована заздалегідь мультиварка не знатиме про це і почне готувати чітко за розкладом. Через це, приїхавши додому, користувач  отримає холодну та менш смачну страву, і йому також доведеться витрачати додатковий час на її підігрівання.

Щоб уникнути подібних прикростей та отримувати гарячі страви, незважаючи на нестабільний розклад, деякі виробники вирішили вивести мультиварки на зв’язок зі смартфоном. Завдяки цьому через спеціальні утиліти для iOS та Android можна готувати незалежно від свого місцеперебування. Таке дистанційне керування мультиваркою дозволяє встановлювати її параметри, стоячи в заторі. А повідомлення нагадуватимуть про хід приготування.

Бездротове з’єднання

Мультиварка Redmond RMC-IH450WIFI

Мультиварки з вбудованим модулем бездротового пересилання інформації поки ще нові на ринку, і тому їх випускає обмежена кількість виробників, адже самі продажі таких гаджетів стартували лише цього літа. Серед подібних вендорів можна відзначити Belkin, Polaris, Redmond. Вони випускають, відповідно, моделі Crock-Pot WeMo Smart Slow Cooker, EVO EPMC 0125 та RMC-IH450WIFI.

Мультиварка Crock-Pot WeMo Smart Slow Cooker

Обидва кухонні прилади мають однаковий принцип під’єднання до смартфона. Спершу їх необхідно підключити до домашньої мережі Wi-Fi, після чого їх «побачить» і мобільний телефон. Модель від Belkin дозволяє також керувати собою не лише вдома завдяки хмарному сервісу. Досить зареєструвати акаунт, і можна буде відправляти мультиварці вказівки через мобільну мережу оператора незалежно від місцезнаходження. А ось гаджети від Polaris та Redmond підтримують зв’язок лише в межах однієї мережі Wi-Fi, а це дистанція максимум 50 метрів. Хоча у першої також є інтернет-сайт, на якому можна ділитися рецептами.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися