П’ятниця, 12 Липня, 2024

Motorola готує 5G Moto Mod, який вимикатиме передачу при наближенні користувача

Motorola готує для смартфона Moto Z3 аксесуар 5G Moto Mod, який перетворить девайс на апарат з підтримкою мереж 5G і швидкістю пересилання даних до 5 Гбіт/с. Такі параметри роботи споживатимуть багато енергії, що означає вплив на тіло користувача. Негативних ефектів впливу міліметрових хвиль на живі організми не виявили, однак у Motorola вважають, що все-таки 5G краще активувати в повністю безпечних умовах подалі від людського тіла. Контролюватимуть активацію датчики наближення.

Аксесуар 5G Moto Mod вимикатиме всі чотири антени 5G, які працюють у міліметровому діапазоні радіохвиль, якщо поряд виявиться тіло користувача. Також аддон зменшуватиме потужність передачі тієї антени, яку закриває людське тіло, і перенаправлятиме енергію на інші доступні. Блокування відбуватиметься до моменту, поки аксесуар «не відчує», що можна безпечно активувати передачу.

Мод 5G Moto Mod фактично є половиною топового смартфона. Він містить процесор Snapdragon 855, модем X50 5G, 10 антен та акумулятор на 2000 мА·год. Уся начинка розміщена в корпусі товщиною приблизно 7 мм.

Ціна аксесуара поки залишається невідомою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися