Субота, 2 Березня, 2024

Топ-5 емуляторів Android для різних PC

Чи часто у вас виникало бажання пограти у FalloutShelter або улюблену ММО на ПК, щоб не обмежуватися 5-6 дюймами смартфона? Завдяки програмам-емуляторам це (і не тільки це) можна влаштувати без навичок програмування. Ми розповімо про найкращі андроїд-емулятори на ПК, які дозволять запустити АРК-додаток у кілька кліків.

BlueStacks

Найпопулярніший емулятор Android для Windows, macOS, Linux. Додаток дійсно зручний і працює практично з усіма програмами та іграми з Google Play.

У BlueStacks є система нагород Pika Points. Щоб набирати бали, необхідно встановлювати ігри і грати в них. Зароблені бали можна обміняти на футболки, преміум-передплати, подарункові картки Google Play тощо.

Скачати!

Nox App Player

Цей мінімалістський емулятор для Windows, macOS виглядає як звичайний екран Android з кнопками управління на бічній панелі. У налаштуваннях емулятора користувач може додавати активні ядра процесора, змінювати розміри вікна, його орієнтацію, активувати root-доступ, регулювати обсяг виділеної ОЗП і потужність процесора.

Деякі ігри в запускаються з помилками, але з додатками емулятор справляється відмінно. Nox App Player має інтеграцію з повідомленнями Windows 10, тому можна встановити месенджер і спокійно спілкуватися через емулятор.

Завантажити

MEmu

Російськомовний емулятор для геймерів під Windows та macOS. Передбачає емуляцію геймпаду і спеціальну розкладку клавіатури. Програма підтримує встановлення додатків з APK-файлів, а також з Google Play.

На емуляторі можна грати навіть у жадібні до заліза проекти, з продуктивністю не буде особливих проблем, але вона досягається за рахунок погіршення картинки. Завантаження, зображення, аудіо- та відеофайли доступні в загальних папках, тому можна оперативно передавати файли з ПК на емулятор і назад.

Завантажити

Koplayer

Відмінний ігровий емулятор під Windows і macOS, розроблений для слабких комп’ютерів. Йому вистачає 2 ГБ оперативної пам’яті, тоді як більшості аналогів потрібно не менше 4 ГБ. Встановлюється з англійським інтерфейсом, але в налаштуваннях мову можна поміняти на російську.

Основна перевага програми – можливість налаштувати розкладку клавіатури індивідуально для кожної гри.

Завантажити

Genymotion

Емулятор для розробників під Windows, macOS, Linux, який уміє відтворювати параметри практично будь-якого Android-пристрою – від китайського бюджетника до південнокорейського флагмана. Перед установленням потрібно створити обліковий запис, дані з якого будуть потрібні при першому запуску для авторизації.

Для більшості користувачів емулятор виявиться незручним – тут немає російськомовного інтерфейсу, а додатки та ігри з Google Play часто не запускаються. Але якщо ви створюєте додаток на Android, то за допомогою Genymotion можна перевірити, як він буде працювати на різних моделях.

Під час роботи гри або програми доступна панель управління параметрами пристрою – з її допомогою можна подивитися, як буде поводити себе додаток з увімкненим Bluetooth, в іншій орієнтації екрана або без підключення до GPS.

Завантажити

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися