Motorola в повітрі заряджає 4 гаджети

Для передачі енергії бездротовим способом рішення Motorola, яке представляє собою спеціальну станцію та відповідний приймач, використовує 1600 антен для створення направленого потоку випромінювання.

Нове бездротове рішення Motorola дозволяє заряджати девайси на відстані до трьох метрів без дроту. Одночасно можна поновлювати заряд у чотирьох гаджетах.

Раніше Motorola вже демонструвала бездротове заряджання на великій дистанції, але тоді використовувався два смартфони. Поліпшення технології може стати відповіддю на технологію Xiaomi.

Китайський вендор анонсував на початку цього року технологію бездротового заряджання Mi Air Charge. Однак окрім анімації його роботи реальної демонстрації поки не показано.

Motorola відкрила свій обліковий запис у Weibo, щоб опублікувати більш детальну інформацію про технологію космічної зарядки. Саме її можливості компанія демонструвала на початку цього року.

У Motorola кажуть, що її технологія космічної зарядки тепер дозволяє заряджати до чотирьох пристроїв одночасно на відстані до трьох метрів. Рішення забезпечує зону покриття у 100-градусів.

Для передачі енергії бездротовим способом рішення Motorola, яке представляє собою спеціальну станцію та відповідний приймач, використовує 1600 антен для створення направленого потоку випромінювання.

Використовуваний діапазон радіохвиль здатний проходити через папір та інші перешкоди. Система також може призупинити заряджання в певній області простору, якщо в ній опиниться людина.

Офіційно можливості зарядної станції не розкриваються. Однак, за даними інсайдерів, максимальна потужність сягає 5 Вт. Приблизно таку ж потужність обіцяє Mi Air Charge від Xiaomi.

Потужність у 5 Вт потребує багато часу для повного заряджання акумуляторів сучасних смартфонів, ємність яких складає 4000-5000 мА*год. Однак завдяки великій дистанції заряджання гаджет може отримувати енергію, перебуваючи в будь-якій точці на столі протягом дня. Одночасно зі смартфоном можна підзаряджати інші девайси, наприклад, навушники Bluetooth або годинники.