Неділя, 16 Червня, 2024

Першим айфоном без вирізу стане iPhone 14 Pro

Цьогорічний iPhone 13 отримає екран з дизайном, що тягнеться з iPhone X, а саме – він матиме виріз у дисплеї. Хоча його розмір буде меншим, ніж у попереднього покоління. Однак уже в 2022 році iPhone можуть отримати екран з отвором.

За словами відомого інсайдера Джона Проссера, Apple, можливо, усуне «моноброву» у iPhone 14 Pro та Pro Max. Датчики та фронтальна камера розмістяться під екраном у спеціальному отворі.

Отвір в екрані в стані Android використовують вже багато років. Нині виробники девайсів на Android переходять на нове рішення – підекранні камери та дисплеї без вирізів чи отворів.

Система розпізнавання FaceID вимагає не лише камери, а й спеціального інфрачервоного випромінювача. Отвір для фронтальної камери може бути замалим для розміщення цих компонентів. Проссер вважає, що ці апаратні комплектуючі приховані під дисплеєм.

На задній панелі майбутній айфон 14 матиме три камери, але вони менше виступатимуть за межі корпусу. Вони будуть розташовані майже на одному рівні з задньою частиною. Інсайдер вважає, що це було досягнуто просто за рахунок збільшення товщини iPhone 14 Pro Max. Проссер не говорить точно, якої товщини телефон, але він припускає, що він набагато товщі, ніж iPhone 12 Pro Max, котрий має товщину 7,4 мм.

Блок камер у вигляді трьох об’єктивів та сканером лідара дуже схожй на блок у iPhone 12 Pro Max. Ще майбутній телефон має напівпрозору скляну задню панель з логотипом Apple, розташованим під склом, круглі кнопки регулювання гучності (як у iPhone 4) та, мабуть, титанове шасі замість нержавіючої сталі.

Проссер підозрює, що тільки у моделей Pro не буде вирізу в екрані. Стандартний iPhone 14 матиме дизайн з вирізом.

Інсайдер Проссер часто буває правий, проте він також кілька разів помилявся раніше. Крім того, ще дуже, дуже рано для чуток про iPhone 14, і навіть якщо його інформація є точною на сьогодні, інженери та дизайнери Apple ще мають час змінити гаджет.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися