Як на телефонах Huawei перемикати треки кнопками гучності

Без рут-доступу Android не дозволяє перемикати треки довгим натисненням кнопок гучності

Власники смартфонів Huawei при прослуховуванні музики стикаються з більшою проблемою, ніж ті, в кого смартфони від іншого виробника. Android не дозволяє перемикати треки кнопками гучності, але програмісти змогли обійти це обмеження, і в маркеті Google Play є багато відповідних додатків. Однак більшість із них не працює на апаратах Huawei, в яких по-особливому реалізовано інтерфейс керування кнопками гучності. Ось як можна перемикати треки кнопками на смартфонах цього виробника.

Оскільки без рут-доступу Android не дозволяє перемикати треки довгим натисненням кнопок гучності, програмісти йдуть на хитрість: для переходу на інший трек потрібно натиснути на кнопку двічі. Однак операційна система Huawei при подвійному натисненні перехоплює дії, блокує зміну треку і натомість змінює гучність. Через це програми перемикання треків кнопками не працюють на апаратах цього виробника.

Додаток Frinky Music Controller має спеціальний режим відстеження натиснень кнопок. Він відпрацьовує усі натиснення і не дає оболонці Huawei відразу перехоплювати команди.

Оскільки програмне забезпечення Huawei настирливо перехоплює контроль, перемикати треки кнопками гучності можна, якщо не регулювати гучність. Якщо кнопками змінювалася гучність, перемикання треків не спрацює. Для реактивації Frinky Music Controller необхідно один раз натиснути протилежну кнопку гучності.

Наприклад, ви збільшили гучність. Щоб переключити на наступний трек, потрібно спершу однократно натиснути кнопку змешншення гучності. Після цього можна переходити на наступний трек кнопкою збільшення гучності.

Утиліта може працювати як при вимкненому екрані, так і при активному в платній версії. Для роботи програма використовує «Спеціальний доступ».

Щоб його активувати, треба увійти в налаштування Android, перейти в «Додатки та повідомлення», відкрити «Додатки», клацнути «Налаштування» та зайти у «Спеціальний доступ», де відкрити «Доступ до повідомлень».

 

Для роботи програми у фоні необхідно вимкнути для неї політики енергозберігання. Для цього зайдіть у розділ «Додатки», знайдіть там Frinky Music Controller та перейдіть у пункт «Батарея». Вимкніть автоматичне керування.

Смартфон для експериментів надав магазин MOYO.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я