Неділя, 14 Квітня, 2024

Музика на смартфоні: як ми її любимо

music

Фахівці Qualcomm дізналися, як сьогодні ми полюбляємо слухати музику на мобільних гаджетах. В опитуванні взяли участь понад 3600 респондентів з п’яти країн світу (США, Великобританія, Німеччина, Китай, Японія). Експерти також з’ясували, як люди вибирають і використовують свої аудіопристрої.

Сьогодні принципи зберігання і відтворення музики змінилися. Майже 80% респондентів заявили, що вони використовують свої смартфони для зберігання й отримання потокової музики. 83% сказали, що потокова трансляція музики – це нормальне повсякденне явище, а 81% опитаних використовують свій смартфон як основний засіб для прослуховування.

Три чверті респондентів транслюють і прослуховують музику на різних пристроях щодня. І це виявляється досить складним завданням – тільки 27% із них «дуже задоволені» сумісністю нинішнього обладнання між собою. Ще 78% заявили, що вони будуть охоче платити за аудіотехнологію, яка буде легко працювати з пристроями інших брендів, які вони використовують.

Значно більше половини (66% опитаних) сказали, що вони розуміють різницю в технологіях, заснованих на якості звуку. Для цілих 90% опитаних покупців навушників якість звуку є найбільш важливим фактором при виборі пристрою. Насправді 71% опитаних заявили, що якість звуку для них важливіша, ніж вартість. Сьогодні також зростає кількість споживачів, які хочуть поліпшення якості бездротової передачі звуку. Покупці активно шукають і досліджують продукти, які можуть надати їм найкраще звучання.

Користувачі також цінують інтуїтивність і хочуть просто почати працювати з пристроєм «прямо з коробки». Результати дослідження показують, що сьогодні простота використання – це найкращий мотивуючий фактор для покупців. Він випереджає навіть фактор вартості гаджета.

Порівняно з аналогічним дослідженням за 2014 рік, за останні два роки покупці стали набагато більш розбірливими у технологіях якості звуку. У них сформувалися потреби в якісній бездротової передачі звуку і в повній сумісності між пристроями різних брендів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися