На Android 8.1 Beta знайшли баг, який назавжди блокує телефон

Підтримка Google попрохала власника виконати повторне скидання до заводських налаштувань

Користувач порталу Reddit під ніком tombolger розповів, як позбувся телефону через оновлення на свіжу версію Android 8.1 Beta. В цій системі виявився баг, який блокує доступ до апарату при його повному скиданні. Google визнала дефект та замінила девайс на інший.

Проблема з’явилася, коли юзер оновив свій Pixel 2 XL до версії Android 8.1 Beta. Ця операційна система пропонує технології VoLTE та голосовий кодек HD. Перша дозволяє здійснювати голосові дзвінки в мережі 4G LTE, а інша – передає звук у високій якості.

Після апдейту з’ясувалося, що користувач забув свій графічний ключ розблокування. Прибрати його через систему Android Device Manager не вдалося, оскільки її позбавили подібної можливості. Тоді власник виконав скидання свого Pixel 2 XL до заводських налаштувань. Раніше при цьому система безпеки Factory Reset Protection запитувала пароль до акаунту Google. Однак його смартфон запитав попередній пароль, який користувач не пам’ятав.

Підтримка Google попрохала власника виконати повторне скидання до заводських налаштувань. Але мобільник продовжував вимагати попередній ключ розблокування. Після цього Google замінила девайс по гарантії.