На приставці Xbox Series X тепер можна грати без інтернету в ігри Xbox One

Завдяки новій зміні не доведеться виконувати онлайн-перевірку сумісності, щоб грати в гру з диска Xbox One. Можна просто вставити диск, встановити гру та грати.

Корпорація Майкрософт спрощує запуск ігор на Xbox Series X, прибравши обов’язкову перевірку сумісності по інтернету. Це дозволяє грати в ігри попереднього покоління, навіть якщо приставка офлайн. Таку можливість приносить оновлення прошивки 2208, випущене цього місяця.

Завдяки новій зміні не доведеться виконувати онлайн-перевірку сумісності, щоб грати в гру з диска Xbox One. Можна просто вставити диск, встановити гру та грати.

Можливість офлайн-гри з диска не вказана у описі оновлення 2208 на сайті Microsoft, але її підтвердив керівник інженерів Xbox Еден Марі, яка написала у Twitter, що перевірку було видалено, оскільки вона не була необхідною «у переважній більшості випадків».

Сьогодні існує проблема з маркуванням ігрових дисків для Xbox. Деякі з них називаються іграми Xbox One, з версією гри для попереднього покоління. Інші повідомляють про сумісність з Xbox Series X, та Xbox One, але іноді версія гри на диску призначена для Xbox One.

Щоб пограти у такі ігри власнику приставки Xbox Series X потрібно було бути онлайн, щоб завершити встановлення цих ігор та завантажити інформацію, яка дозволяє їм працювати з новішою консоллю.

Тепер можна встановити версію гри для Xbox One прямо з Xbox One або диска різних поколінь і почати в неї грати. До інтернету доведеться підключатися, щоб завантажити апдейти для Series X та грати в ігри, які не містять усіх даних на диску.

Ситуація з ексклюзивними ігровими дисками Xbox Series X та іграми, завантаженими з магазину, така ж, як і до оновлення — грати в них можна повністю в автономному режимі.

Ігри для Xbox 360 або оригінальної Xbox можна запускати лише після скачування необхідних даних з інтернету. Марі каже, що це тому, що дані на цих дисках не можна використовувати безпосередньо на новій приставці.