Samsung може відмовитися від усіх кнопок у флагманах Galaxy S

Дизайнери Samsung планують позбутися фізичної кнопки живлення, клавіш збільшення та зменшення гучності.

Південнокорейський виробник Samsung може внести радикальні зміни в дизайн свого флагмана Galaxy S25. Ця лінійка має вийти у 2025 році, і представлені в ній телефони не матимуть фізичних кнопок. Їх замінять на сенсорні аналоги.

Згідно витоку від користувача @OreXda у Twitter, дизайнери Samsung планують позбутися фізичної кнопки живлення, клавіш збільшення та зменшення гучності.

Поки незрозуміло, як саме дизайнери планують компенсувати відсутність фізичних кнопок.

Прибирання фізичних кнопок є спокусливою ідеєю для дизайнерів, але перехід на сенсорні клавіші значно зменшує практичну зручність. Доказом цьому є HUAWEI Mate 30 Pro, який випустили в 2019 році і який не мав фізичних кнопок регулювання гучності. Деякі називали його найменш практичним флагманом свого часу і кращим телефоном, який не рекомендується купувати.

Іншим прикладом є Apple, яка відома своєю любов’ю прибирати корисні речі та змушувати користувачів звикати до незручностей. Наприклад, так трапилося з роз’ємом для навушників 3,5 мм та лотком для SIM-карток. Але коли Apple зробила клавішу Escape сенсорною, негативна реакція виявилася такою, що компанія зрештою поступилася і повернула фізичну клавішу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я