На YouTube хочуть зробити так, щоб відеоролики лише подобалися

На думку розробників YouTube, сьогодні творці контенту страждають від флешмобів

Розробники найбільшого відеосервісу хочуть прибрати кнопку «дизлайк». Неможливість показати своє негативне ставлення до контенту, вважають програмісти, дозволить зменшити кількість спаму і флешмобів. Так автори роликів не втрачатимуть рейтинг і отримуватимуть більше винагороди.

На думку розробників YouTube, сьогодні творці контенту страждають від флешмобів, при яких групи однодумців спеціально занижують рейтинги відеороликів.

Як саме вчинять з кнопкою «дизлайк», поки ще не вирішили. Директор з управління проектами на YouTube Том Леунг говорить, що авторам можна надати опції для вимкнення кнопок «лайк» та «дизлайк». Також відеохостинг може змусити глядачів, які хочуть оцінити ролик негативно, пройти опитування. У ньому їм доведеться розгорнено відповісти, чому вони хочуть натиснути кнопку «дизлайк». Так, на думку розробників, автори контенту отримають більше інформації про свої відео, і при цьому таке рішення відкине людей, які ставлять «дизлайк» імпульсивно.

У YouTube також не відкидають найбільш екстремальне рішення щодо кнопки «дизлайк» – її можуть прибрати взагалі. Поки що Леунг говорить, що це не демократично, і питання знаходиться на стадії обговорення.