Надмірне використання смартфонів зв’язали з ожирінням

Ті, хто «сидів» в смартфоні по п’ять та більше годин на день мали на 43% збільшений ризик надмірної ваги.

Дослідники Університету Сімона Болівара кажуть, що сучасна пристрасть до смартфонів призводить до зменшення фізичної активності, особливо серед молоді. Проведене дослідження показало, що надмірне використання смартфонів пов’язане з ожирінням. Це, у свою чергу, призводить до збільшення ризику появи серйозних хвороб, наприклад, захворювань серця.

Учені проаналізували дані 1060 студентів цього університету. Ті, хто «сидів» у смартфоні по п’ять та більше годин на день, мали на 43% збільшений ризик надмірної ваги.

«Важливо показати публіці, що мобільна технологія є не лише привабливою з точки зору багатозадачності, доступу до різних сервісів та інформації, – кажуть дослідники. – Її також потрібно використовувати для поліпшення здоров’я та гарних звичок».

Учасниками дослідження стали 700 жінок та 360 чоловіків, середній вік яких становив 19 та 20 років відповідно. Чоловіки мали 36,1% шанс зайвої ваги, а 42,6% мали шанс страждати на ожиріння. Серед жінок ці показники становили відповідно 63,9% та 57,4%.

Збільшений ризик ожиріння при використанні смартфона понад п’ять годин на день науковці пояснюють тим, що такі юзери вдвічі ймовірніше споживають солодкі напої, солодощі, фастфуд та закуски. Вони також мало виконують фізичних вправ. Серед учасників із зайвою вагою понад п’ять годин у телефоні проводили 26%, а з ожирінням 4,6% проводили стільки часу зі своїм телефоном.

1 коментар

  1. Если они не будут смотреть в смартфон то сразу похудеют? Странная взаимосвязь. Причина ожирения – малоподвижный образ жизни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я