П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Найбільший у світі лайнер вийшов у море

Флотилія величезних кораблів поповнилася ще одним – найбільшим. Судно Harmony of the Seas 15 травня залишило порт французького міста Сен-Назер і взяло курс на Саутгемптон, що на південному узбережжі Великобританії, повідомляє Daily Mail. Там на нього сядуть перші пасажири, а потім Harmony of the Seas візьме курс на південь, обігне Піренейський півострів і відправиться в круїз по Середземному морю. Лайнер завершить свою подорож у Барселоні.

Водотоннажність цього18-палубного гіганта становить 227,5 тис. тонн, ширина – 66 метрів, довжина – 362 метри. Це на 20 метрів більше, ніж Ейфелева вежа. Судно налічує 2,5 тис. кают, 20 обідніх залів, 23 плавальних басейни і парк з більш ніж 10 тис. різних рослин і 50 деревами. На його борту зможуть розміститися 6,4 тисячі пасажирів та понад 2 тисячі членів екіпажу.

На лайнері є ковзанка, казино, театр на 1,4 тис. місць, спортзали, басейни, баскетбольний майданчик, водяні гірки та інші атракціони, торгова «вуличка» довжиною сто метрів. Після насиченого розвагами дня пасажири лайнера зможуть підкріпитися в будь-якому з 30 кафе і ресторанів, зокрема – у Bionic bar, де офіціантами працюють роботи.

Вартість судна – 1 мільярд доларів США.

Улітку Harmony of the Seas буде здійснювати тижневі круїзи по Середземному морю. У кінці жовтня лайнер рушить до Карибського басейну. Побачити, як Harmony of the Seas відправлявся у подорож, можна на цьому відео:

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися