Четвер, 18 Квітня, 2024

Найбільший у світі літак «Мрія» приземлився в Австралії

Українській гігант у неділю приземлився в аеропорту Перт в Австралії. На посадку літака в аеропорту Перт прийшли подивитись тисячі глядачів, повідомляє Herald Sun. В Австралію «Мрія» доставила свій перший для цієї країни комерційний вантаж.

Приліт «Мрії» до Австралії викликав у цій країні широкий резонанс. Аеропорт у Перті, який знаходиться на заході країни, навіть розмістив на своєму сайті анонс прибуття українського літака і запрошував бажаючих подивитися на його приземлення. На аеродромі обладнали спеціальні майданчики для спостерігачів. Ще близько 15 тисяч людей спостерігали за приземленням літака вздовж паркана за межами аеропорту. Ось як це відбувалося:

10 травня літак вилетів з аеропорту Київ-Антонов у Гостомелі (Київська обл.) в Прагу. Звідти він вилетів до Австралії, з електрогенератором вагою 130 тонн на борту. Ан-225 зробив три технічні посадки в Туркменістані, Індії та Малайзії.

На борту «Мрії» знаходівся екіпаж з 21 людини, разом із сімома членами льотної команди, одним керівником польотів і шістьма інженерами. Літак пробуде в аеропорту Перт приблизно 48 годин, після чого вирушить до Німеччини.

Ан-225 Мрія – найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак, який створило Конструкторське бюро імені Антонова в кінці 80-х років минулого століття. Довжина Ан-225 – 84 метри, розмах крил – 84,4 метра, а вага становить понад 600 т, тому він є найважчим літаком у світі. «Мрія» здатна перевозити вантаж вагою в 4 танки. Літак використовують для гуманітарних місій під час стихійних лих.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися