Середа, 22 Травня, 2024

Найбільший виробник мобільних процесорів Qualcomm готує власний смартфон

Компанія Qualcomm є найбільшим і майже монопольним виробником мобільних процесорів. Гігант вирішив спробувати свої сили також і в готовій продукції. Він готує ігровий мобільний смартфон, пише газета DigiTimes.

Партнером Qualcomm у розробці мобільника виступатиме компанія Asustek. Остання випускає один з найпродуктивніших ігрових смартфонів останніх років – лінійку ROG. Девайс під брендом Qualcomm має з’явитися до кінця нинішнього року.

Смартфон буде побудований на ще не анонсованому флагманському процесорі Snapdragon 875. Власне, смартфон з логотипом Qualcomm може стати першим продуктом на цьому чипі.

Qualcomm готується презентувати лінійку своїх нових чипів. Серед них будуть Snapdragon 875G, поліпшена версія Snapdragon 875G Plus, продукт середнього сегмента Snapdragon 775G. Виробництвом чипів займається Samsung, на чиїх лініях також виготовляється модем Snapdragon X60.

Топовий Snapdragon 875 може представити комбінацію з одного надпотужного ядра Cortex-X1 та менш потужного Cortex-A78. Останнє на 23% менш продуктивне. Також останнє гірше адаптоване до технологій машинного навчання та штучного інтелекту. Ще новий чип може стати першим, в який Qualcomm вбудує модем 5G, що дозволить відмовитися від використання зовнішньої мікросхеми.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися