Вівторок, 28 Травня, 2024

Найдешевший смартфон у світі коштує $15

В Індії вирішили, що навіть найдешевші гаджети на ринку все ще не по кишені частині населення, а тому підкорили новий рубіж у 15 доларів. Виробник смартфонів і планшетів DataWind і приватна індійська телекомунікаційна компанія RCom планують випустити новинку в продаж до кінця року. Вартість найдешевшого у світі смартфона складе 999 індійських рупій, що еквівалентно 15 доларам. Такий низький цінник не завжди можна побачити навіть для звичайних телефонів.

Апарат буде продаватися разом з послугами RCom, зокрема, користувачі отримають безплатний доступ до інтернету на 12 місяців. Правда, ніякого швидкого інтернету за такі гроші клієнти не отримають – апарат оснащений модулем 2G. Новинка працює під управлінням «заснованої на Linux ОС» (слово Android не використовують).

Домогтися низького цінника в цьому пристрої вдалося за рахунок використання дешевших комплектуючих і простого начиння. Ультрадешевий апарат планується випустити вже 28 грудня. Більше ніяких подробиць про апарат творці не розкривають.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися