В Україні з’явилася нова соціальна мережа BoxY

Здавалося, що тренд на вітчизняні соціальні мережі вже минув, однак вони продовжують з’являтися. Нещодавно розпочала роботу соціальна мережа BoxY, про яку ми вам і розповімо.

Самі розробники так говорять про ресурс: «Це соціальна мережа, яка дозволяє кожній людині створити свій мікроблог, спілкуватися з друзями, ділитись враженнями, займатися саморозвитком і багато іншого. Наш сайт був розроблений у першу чергу для українців, які мають можливість самовиражатися за допомогою ресурсу».

Процедура реєстрації тут стандартна – вводимо всі необхідні дані та активуємо акаунт через лист, що надійшов на електронну пошту. Зареєструватися можна і через Twitter.

Після цього потрапляємо на власну сторінку. Вона буде порожня та не дуже приваблива, тож доведеться її заповнити. Ви зможете завантажити аватар, обкладинку, вибрати фон сторінки.

Після цього можна починати користування. Сервіс за своєю структурою нагадує Twitter. Тут немає поняття друзів, є лише читачі, кількість яких показується під аватаром. Як і у Twitter, текстові записи тут обмежені за кількістю знаків. Правда, максимум становить не 120, а 750 символів, тож проблем з вираженням думок не повинно бути.

Піратського контенту в цій соціальній мережі немає. Ви можете ділитися лише роликами з YouTube та Vimeo, а також аудіозаписами із SoundCloud. Для цього в полі введення тексту просто треба вставити посилання. Усі ці матеріали з’являтимуться на вашій сторінці та у стрічці новин читачів, а також в окремому розділі під назвою «Фото, відео та музика».

До речі, про фото. Як завантажити світлини у власний профіль (за винятком аватару та обкладинки), ми так і не зрозуміли. Але така можливість є, судячи зі сторінок інших користувачів, – у них знімки з’являються. Можливо, на момент написання огляду адміністрація відімкнула можливість завантаження фотографій.

Серед додаткових сервісів на сайті є ігри. Їх близько 120 штук, це прості браузерні таймкілери.

Соціальна мережа BoxY доступна двома мовами – українською та російською. Вона коректно працює на мобільних пристроях, тож користуватися нею можна і зі смартфона, і з планшета. Загалом вона справила гарне враження, бо має гарний дизайн і необхідні для таких ресурсів функції. І головне – BoxY не виглядає як черговий клон «ВКонтакте». У розробників вийшло зробити дійсно оригінальний ресурс, який, на нашу думку, може стати популярним в українському інтернеті.

1 коментар

  1. Нещодавно вийшла нова соціальна мережа obrys.com.ua. Вона розроблена Українськими програмістами і спрямована на об’єднання людей та примноження їх можливостей у спілкуванні та проведення дозвілля, якісно використовувати свій час, завдяки великим можливостям. Ця соціальна мережа спрямована дати новий поштовх та нові можливості як в спілкуванні так і в різних сферах бізнесу, навчання та дозвілля.

Comments are closed.