Творці популярного плагіну для блокування інтернет-реклами AdBlock Plus випустили власний браузер для Android і анонсували його версію для iPhone і iPad. Додаток має вбудований блокувальник реклами і тому менше навантажує процесор мобільника. Це дозволяє на 23% скоротити споживання заряду акумулятора.

Веб-навігатор отримав назву Adblock Browser та знаходиться на стадії відкритого бета-тестування. Він заснований на платформі Chromium, і завантажити Adblock Browser з Google Play поки не можна. Щоб отримати додаток, необхідно вступити в співтовариство бета-тестувальників. Після цього можна отримати посилання на завантажування.

Adblock Browser має вбудовану функцію блокування реклами, що базується на алгоритмах і фільтрах плагіну AdBlock Plus. Перевага в тому, що користувачеві не потрібно завантажувати і встановлювати цей плагін самостійно. Крім того, він може налаштувати, яку рекламу він бажає бачити або приховати.

Завантажити новинку можна за цим посиланням.

Блокування реклами не тільки робить веб-серфінг приємнішим, але і захищає від шкідливого коду, який може міститися в оголошеннях, кажуть розробники. Блокування реклами дозволяє знизити навантаження на процесор, оскільки йому не потрібно обробляти додаткову візуальну інформацію. Блокуючи рекламу, Adblock Browser здатний на 23% знизити споживання заряду акумулятора в мобільному пристрої, стверджують творці. Також розробники заявляють, що новий браузер швидше справляється зі своєю роботою, ніж конкуренти, хоча цифри порівняння не наводять.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я