П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Браузери опанували блокування реклами та економію енергії

Творці популярного плагіну для блокування інтернет-реклами AdBlock Plus випустили власний браузер для Android і анонсували його версію для iPhone і iPad. Додаток має вбудований блокувальник реклами і тому менше навантажує процесор мобільника. Це дозволяє на 23% скоротити споживання заряду акумулятора.

Веб-навігатор отримав назву Adblock Browser та знаходиться на стадії відкритого бета-тестування. Він заснований на платформі Chromium, і завантажити Adblock Browser з Google Play поки не можна. Щоб отримати додаток, необхідно вступити в співтовариство бета-тестувальників. Після цього можна отримати посилання на завантажування.

Adblock Browser має вбудовану функцію блокування реклами, що базується на алгоритмах і фільтрах плагіну AdBlock Plus. Перевага в тому, що користувачеві не потрібно завантажувати і встановлювати цей плагін самостійно. Крім того, він може налаштувати, яку рекламу він бажає бачити або приховати.

Завантажити новинку можна за цим посиланням.

Блокування реклами не тільки робить веб-серфінг приємнішим, але і захищає від шкідливого коду, який може міститися в оголошеннях, кажуть розробники. Блокування реклами дозволяє знизити навантаження на процесор, оскільки йому не потрібно обробляти додаткову візуальну інформацію. Блокуючи рекламу, Adblock Browser здатний на 23% знизити споживання заряду акумулятора в мобільному пристрої, стверджують творці. Також розробники заявляють, що новий браузер швидше справляється зі своєю роботою, ніж конкуренти, хоча цифри порівняння не наводять.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися