П’ятниця, 14 Червня, 2024

Народне відео про Україну

Завершився конкурс «Розкажи про Україну на смартфон», який проводився на платформі День фаната України. Учасники проекту знімали короткі відео про улюблені місця в рідному місті чи селі, цікаві події – усе, що бажали розповісти про свою Україну, – та викладали на сайт fanday.mts.com.ua.

Роботи, які взяли участь у проекті, дуже різні, кожна з них унікальна, адже автори не були обмежені певною форматом чи темою. Очевидним лідером за кількістю надісланих відео є Львівська область. Також у п’ятірку лідерів потрапили Волинська, Дніпропетровська, Рівненська та Київська області. У конкурсі взяли участь також відеоролики з Криму.

Переможців визначали 23 серпня: три смартфони iPhone 5 випадковим чином розіграли серед учасників, які увійшли в 20-ку лідерів за кількістю «лайків». Автори відео з першої 20-ки отримали дизайнерські футболки «Українці – круті перці» та ваучери поповнення рахунку на 100 гривень. А переможцями стали:

Ще один додатковий iPhone 5 розіграли серед учасників конкурсу, які не увійшли в першу 20-ку. Переможцем стала Оксана Батіг з роликом «Чудовий водоспад у Яремче».

На основі відеоробіт учасників конкурсу до Дня Незалежності України МТС змонтувала фінальний відеоролик проекту, який презентували на «Параді вишиванок» на Софіївській площі. У ньому додали субтитри англійською мовою, щоб іноземці могли не лише побачити красу України, але й зрозуміти, якими є українці.

Завантажити ролик можна за посиланням.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися