П’ятниця, 14 Червня, 2024

Наступні президентські вибори пройдуть у смартфоні

На наступних президентських виборах українцям не доведеться стояти в чергах для реалізації свого права поставити позначку навпроти улюбленого кандидата. Вони зможуть робити це онлайн зі своїх смартфонів і комп’ютерів, розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в інтерв’ю телеканалу «Україна 24».

«Я сам собі пообіцяв, і президенту, що ми це зможемо робити на наступних президентських виборах. Це дуже амбітна мета, але я думаю, ми зможемо на наступних президентських виборах так голосувати», – заявив міністр.

 

Перед великими виборами 2024 року чиновник спершу хоче провести тестування. Для цього на місцевих виборах 2020 року хочуть створити цифровий округ для перевірки системи електронного голосування.

«Електронними посвідченнями, електронним паспортом, державними послугами ми зможемо привчити людей, що це безпечно, і потім ми прийдемо до голосування онлайн», – заявив міністр.

У рамках проекту The Vote (голосування) хочуть впровадити технологію Smart ID, коли електронний підпис зберігається на смартфоні. Альтернативна технологія ідентифікації Bank ID не підходить для більшості послуг.

2 КОМЕНТАРІ

  1. таким чином намагатимуться позбавити права голосування більшість людей похилого віку

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися