Понеділок, 11 Грудня, 2023

Наступного року прогнозується хвиля гнучких смартфонів

Ринок смартфонів формфактора моноблок останніми роками досяг свого піка. Необхідно щось дійсно нове, і виробники можуть зробити таким гнучкість. Експерти Digitimes вважають, що наступного року користувачам варто очікувати на хвилю подібних гаджетів.

Джерела Digitimes говорять, що гнучкі смартфони планують у 2018 році випустити відразу кілька вендорів. Серед них будуть Huawei, Oppo та Samsung Electronics.

За попередньою інформацією, Huawei працює над складаним смартфоном з подвійною камерою, який анонсують незадовго до кінця 2018 року.

В Oppo поки що займаються патентуванням своїх технологій. Компанія подала заявки на деякі елементи верхньої частини дисплеїв гнучких смартфонів. Samsung також займається патентуванням технологій гнучких мобільників у США.

Окрім цього, джерела свідчать, що над гнучкими екранами працює також підрозділ LG Display. Експерти припускають, що він розробляє технологію такого дисплея разом з Apple. Вона, за попередньою інформацією, може випустити подібний апарат до 2020 року.

Хто саме буде першим виробником дійсно гнучкого телефона, поки невідомо. Експерти віддають перевагу Samsung та LG Electronics, які мають власні заводи та потужності з виготовлення гнучких дисплеїв.

Минулого місяця китайський виробник ZTE випустив складаний смартфон Axon M. Він суттєво відрізняється від поширених сьогодні «цеглин», але не є гнучким. Це два однакових плоских екрани, корпус яких з’єднаний шарніром. Смартфон має два 5,2-дюймових дисплеї, роздiльна здатнiсть кожного з яких – 1080х1920 точок. У складеному вигляді ці екрани перетворюються на один з діагоналлю 6,75 дюйма і роздільною здатністю 2160х1080 точок. Орієнтовна ціна – $725.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися