Національний прапор – найпопулярніший смайлик в Україні

Не варто думати, що картинки смайликів сприймаються однаково по всьому світу і є універсальною мовою. Наприклад, емодзі, що плескають у долоні для китайського користувача пропонують «займатися любов’ю».

Емоджі «Обличчя зі сльозами радості» є найбільш використовуваним смайлом у більшості країн світу. Проте в деяких державах, наприклад, Україні, більш популярні інші смайлики. Компанія Crossword-Solver перерахувала найпопулярніші емодзі в усіх країнах світу.

В нашій державі спілкуються партіотично, тому найбільше ми надсилаємо один одному український прапор. Можливо, це пояснюється тим, що дані для дослідження збирали протягом останніх двох тижнів лютого 2022 року. До речі, у березні Мінкультури повідомило, що хоче додати смайлики української тематики в стандартний набір.

А ось більшість країн або сміються, або люблять – смайлики «обличчя зі сльозами радості» та червоне серце є відповідно першим і другим за частотою використання смайлів у всьому світі. Також обличчя зі сльозами радості є найпоширенішим емодзі в 75 країнах.

Не варто думати, що картинки смайликів сприймаються однаково по всьому світу і є універсальною мовою. Наприклад, емодзі, що плескають у долоні для китайського користувача пропонують «займатися любов’ю». А надсилання греку емодзі «великий палець вгору» може викликати образу.

Обличчя зі сльозами радості – це гігант міжнародного використання емодзі. Це навіть стало Оксфордським словом року – Oxford University Press назвав це «словом», що найкраще відображає дух, настрій та турботи 2015 року.

Є 3663 офіційних емодзі, але лідери набагато популярніші за інші. «Обличчя зі сльозами радості» використовується майже вдвічі частіше, ніж третє за популярністю «катання по підлозі зі сміхом». Останнє, у свою чергу, вдвічі частіше, ніж смайли зі складеними руками, які є шостими за частотою використання.