Середа, 6 Грудня, 2023

Навіщо мобільникам шарфи

Завдяки сучасним технологіям взимку буде вже не так холодно – достатньо однієї команди зі смартфона, щоб зігрітися. Подібну ідею втілили у Microsoft, науковці якої створили електронний шарф Swarm, зв’язаний по бездротовому каналу з мобільником. А ще цей елемент гардеробу сповістить про вхідне повідомлення, щоб не витягувати зайвий раз телефон з кишені.

Ідею електронного шарфа придумала інтерн Microsoft Research Мішель Вільямс разом зі своїми колегами. Вона каже, що дослідники обрали цей елемент одягу через те, що він наочно показує незвичні шляхи використання сучасних технологій.

Створений ними прототип шарфа складається з шестикутних тканинних елементів, у які вбудований електропровідний матеріал. Деякі з таких модулів мають також інтегровані нагрівачі, а інші – вібромотори. Усі елементи контролюються головним блоком, який уже сприймає команди від смартфона.

Завдяки тому, що модулі знімні, цей шарф можна трансформувати в інші корисні речі. Нагрівну частину можна перемістити, наприклад, на живіт, щоб гріти його під час болів у ньому. А блоки з вібромоторами можна вдягти на зап’ясток.

Робота над новинкою продовжується, і Вільямс з колегами вже хочуть розширити її функціональність. На черзі – вбудовані охолоджувачі та музичний плеєр.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися