Про що пишуть 23 січня

В Україні пропонують забороняти рекламу на піратських сайтах і закривати їх
Українська влада вирішила зайнятися питанням інтернет-піратства. Сьогодні на круглому столі в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі розглядали Дорожню карту щодо захисту інтелектуальної власності, розроблену профільними асоціаціями. Це – скомпільований з ініціатив різних років документ з 24 пунктів, який фактично є планом дій на 2015 рік щодо боротьби з піратством в інтернеті, розповідає ain.ua.

Платіжний сервіс PayPal перестав обслуговувати Крим
Міжнародний сервіс PayPal, що дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки в інтернет-магазинах, припиняє обслуговувати жителів Криму, повідомляє interfax.ru.

Огляд NVIDIA GeForce GTX 960
NVIDIA представила GPU третього ешелону в сімействі Maxwell і замінила GeForce GTX 760 дешевшою у виробництві та енергоефективною відеокартою. GTX 960 належить до категорії середніх геймерських відеоадаптерів і повинен конкурувати з Radeon R9 280 і R9 285, пише 3DNews.ru.

Надкомпактна бездротова клавіатура Upvel UM-517KB
На тестування до ixbt.com потрапила найбільш мініатюрна модель бездротових клавіатур (розміри клавіатури порівняли з розмірами сучасного смартфона з екраном діагоналлю 5 дюймів) UM-517KB.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я