Неділя, 14 Квітня, 2024

Навушники AirPods та iPhone виправлять поставу

Додаток для iPhone може допомогти з коригуванням постави тим, хто використовує AirPods. Утиліта PosturePal використовує функцію відстеження руху в iOS 15, яка може визначити положення голови при використанні AirPods. Програма попереджає, коли потрібно вирівняти поставу.

Дизайн додатка веселий і простий – користувача зустрічає персонаж, який реагує на те, чи правильно юзер нахиляє голову чи ні. А по завершенні сеансу виставляє оцінку. Програма доступна у App Store безкоштовно, але пропонує за $1,99 розблокувати всі свої функції.

Розробник програми Джорді Бруіна каже, що у нього є доступ лише до AirPods Max, тому він не може протестувати працездатність свого додатку на всіх навушниках з такою технологією.

Брюін пояснює, що проблема зі звичайними AirPods і AirPods Pro полягає в тому, що багато людей носять їх неправильно. Наприклад, нахиляючи їх вперед більше, ніж слід. Програміст знає, як це можна компенсувати в додатку, але йому важко відпрацювати це, оскільки доводиться позичати AirPods у друзів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися