Середа, 29 Листопада, 2023

Найдивовижніші малюнки, зроблені у MS Paint

Microsoft оголосила про кінець найвідомішого графічного редактора – Paint, який був присутнім від початку Windows. Новина викликала настільки велику хвилю ностальгії, що Microsoft згодилася не прибирати редактор взагалі, а перенести його з комплекту Windows до магазину Windows Store. Але «магія» Paint була саме в тому, що він був завжди під рукою. Багато художників так змогли створити справжні шедеври мистецтва. Ось добірка найбільш дивовижних.

1. Хал Ласко

Paint

Художник Хал Ласко дуже довго, можна сказати – надто довго, опирався цифровим технологіям. Він перейшов на них у віці 90 років, але майже відразу став відомим завдяки тому, що його інструментом став MS Paint.

2. Sonofjay

Sonofjay Luke Skywalker

Користувач форуму Reddit під ніком Sonofjay використав функцю розпилення MS Paint, щоб створювати незвичні картини. Одною з таких стала його робота 2012 року – портрет Люка Скайуокера із Зоряних воєн.

3. Джим Мюррей

Jim

Художник Джеймс Мюррей, який відомий у соцмережі Tumblr під ніком «Джим це намалює», заробив свою репутацію тим, що він бере замовлення на малюнки. І виконує їх у MS Paint.

4. Diamonster

Diamonster

Робота з кольорами у Microsoft Paint є досить складним завданням, але не для користувача ресурсу DeviantArt під ніком Diamonster. Він легко намалює картину будь-яких кольорових сумішей, наприклад, цей венеціанський пейзаж.

5. Khanstant

Khanstant Floaty Island

Ще один користувач Reddit під ніком Khanstant часто завантажує свої роботи, які він зробив у Paint. Ця програма стала його улюбленою, тому що вона дозволяє створювати гігантські полотна.

6. Лукас Гомез ДеСуза

Lucas Gomes DeSouza - Joker

Художник Лукас Гомез ДеСуза також доводить, що кольорові обмеження MS Paint не заважають створювати шедеври. Як цей портрет Джокера, у якому втілені складні переходи світла та тіні

7. Пат Хайнс

Pat Hines - Camp Redblood

Автор та ілюстратор Пат Хайнс став відомий завдяки своєму роману Camp Redblood And The Essential Revenge. Але цікавий не зміст твору, а те, що ілюстрації до нього виконані в MS Paint, на що авторові знадобилося 10 років. Він займався зображеннями на своєму робочому комп’ютері.

8. Більгехан Ердоган

Bilgehan Erdo?an - Audi Allroad

Турецький художник Більгехан Ердоган захоплюється створенням дуже реалістичних малюнків автомобілів у графічному редакторі Microsoft. На це йому зазвичай потрібно більше 20 годин роботи, подробиці якої він показує у вигляді відео на YouTube.

9. Wizyakuza

Wizyakuza - Raiden

Ніндзя-кіборг Raiden відомий усім, хто грав в комп’ютерну гру Metal Gear Solid. Щоб створити такі переходи кольорів на шкірі, артисту довелося дуже акуратно міксувати відтінки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися