Найкращі телефони Mobile World Congress 2019

Хтось розтягував смартфони, хтось насичував їх камерами, інші згинали їх навпіл та навколо руки, а хтось просто додав «жирку» своєму гаджету

Цей рік запам’ятається мобільній індустрії купою незвичних новинок, більшість з яких вендори показали на головній мобільній виставці Mobile World Congress 2019. Цього року вендори вирішили відійти від невеликих інкрементальних змін та поліпшень і проявили креативність. Хтось розтягував смартфони, хтось насичував їх камерами, інші згинали їх навпіл та навколо руки, а хтось просто додав «жирку» своєму гаджету. Ось добірка найкращих телефонів з виставки.

  1. Huawei Mate X

Хітом MWC 2019 стали гнучкі смартфони, і найбільше враження залишає Huawei Mate X. Очі на лоб лізуть не лише від того, що можна скласти телефон навпіл, і він продовжить працювати. Він при цьому не матиме щілини, за яку розкритикували аналогічний гаджет Samsung Galaxy Fold. Шокує також ціна у $2600. Товщина девайсу Huawei у згорнутому стані становить 11 мм, у розгорнутому – 5,4 мм.

  1. Xiaomi Mi Mix 3 5G

Тема 5G уже ось-ось стартує, і Xiaomi показала свій телефон для роботи в таких мережах. Апарат Mi Mix 3 5G оснований на топовому чіпі Snapdragon 855, має мінімальні рамки, батарею 3800 мА·год та цінник у майже $600.

  1. LG V50

Кому потрібен гнучкий смартфон, якщо є чохол з екраном? Укупі виглядає дуже схоже і можна складати навпіл. А якщо набридне подібна форма, можна від’єднати чохол, отримавши стандартний топовий смартфон. Саме таку ідею просуває LG у своєму V50, який коштує значно менше за апарати з гнучким екраном.

  1. Nokia 9

Як ніби двох, трьох або чотирьох камер у наявних смартфонах недостатньо, у Nokia вирішили додати ще трохи. У мобільнику Nokia 9 загалом п’ять камер на задній панелі, які разом зі спалахом організовані колом навколо центрального об’єктива. Наскільки при цьому кращими стають фотографії – залишається під питанням.

  1. Energizer Power Max P18K Pop

Коли вже навіть виробникам набридло, що енергії в акумуляторі сучасного смартфона недостатньо для його тривалої роботи, з’являються гіганти. Саме таким є Energizer Power Max P18K, який дивує не стільки ємністю батареї, скільки своєю товщиною. На фоні сучасних тонких апаратів його товщина у 18 мм викликає здивування. Таку ж товщину мають 3,5 iPhone. Хоча інженерам Energizer варто було б зайнятися й оптимізацією заліза та програмного забезпечення, адже з такої гігантської батареї вони змогли «вичавити» лише 48 годин роботи при неперервному відтворенні відео. Наприклад, Doogee S80 з акумулятором 10 080 надає 76 годин відео.