Xiaomi не встигла з гнучким смартфоном і вирішила чекати

Прес-секретар Xiaomi Донован Сунг в інтерв’ю Venture Beat заявив, що компанія Xiaomi тестує різні прототипи гнучких смартфонів

Улітку 2018 року представники Xiaomi обіцяли стати першим вендором, який випустить гнучкий телефон. Компанія не виконала обіцянку – її випередили Samsung, Huawei, китайський виробник Royole. Згодом голова відділу розробки продуктів Xiaomi Ван Тен Томас у соцмережі Weibo пояснив, чому таких девайсів від Xiaomi не варто очікувати найближчим часом. А нещодавно в компанії взагалі вирішили не брати участь у випуску першої хвилі гнучких телефонів і дочекатися, коли ринок буде більш зрілим для подібних пристроїв.

Прес-секретар Xiaomi Донован Сунг в інтерв’ю Venture Beat заявив, що компанія Xiaomi тестує різні прототипи гнучких смартфонів, але вважає, що їй краще дочекатися, коли ринок стане зрілим для такого типу девайсів. У Xiaomi вважають, що пристрій вартістю значно більше 1000 доларів може не відповідати її стратегії. Менеджер додав, що відео з концептом гнучкого смартфона Xiaomi випустили, щоб підтвердити, що вона працює над таким пристроєм.

Першу живу демонстрацію гнучкого смартфона Xiaomi очікували на прес-конференції 24 лютого. Це перед відкриттям виставки MWC 2019, яка проходила в Барселоні з 25 по 28 лютого і на якій показали свої гнучкі гаджети інші виробники. Наприклад, підрозділ ZTE – компанія Nubia випустила гнучкий смартфон Nubia Alpha за ціною 450 євро. Апарат має дуже скромні характеристики, але дозволяє за відносно невеликі гроші отримати модний гнучкий гаджет, що надягається на руку, наче браслет. Для порівняння, Samsung та Huawei змагаються в максимальній вартості своїх гнучких смартфонів, встановивши цінники у $1980 та $2600.