Неділя, 26 Травня, 2024

Найвпливовіші люди: світом правлять айтішники

Журнал Vanity Fair опублікував цьогорічний список найвпливовіших людей планети. Перші місця в ньому повністю окупували представники світу ІТ-технологій.

Як і минулого року, список очолив 53-річний мільярдер Джефф Безос. Він відомий своїми проектами – імперією Amazon, космічною компанією Blue Origin і видавничим домом The Washington Post. Окрім цього, він ще намагається стильно виглядати: Безос цього року «засвітився» з накачаними м’язами та загальною постаттю в стилі Термінатора. Це фото відразу стало інтернет-мемом: «Продаю що хочу».

Друге місце серед найвпливовіших людей планети зайняв 33-річний Марк Цукерберг. Його знає кожен, хто чув про соцмережу Facebook. Головним досягненням Цукерберга цього року вважається збільшення аудиторії Facebook до 2 млрд користувачів. За висловом Vanity Fair, тепер ця соцмережа «всюдисуща, як питна вода». Дружина Цукерберга Прісцилла Чан зайняла в цьому ж рейтингу 75 місце.

На третьому місці опинився 56-річний гендиректор Apple Тім Кук. Це суттєвий прогрес для нього – торік він посів лише 11 позицію рейтингу. Причиною такого підйому автори рейтингу назвали збільшення у травні 2017 року ринкової капіталізації Apple до позначки у $800 млрд. Роком раніше купити компанію можна було «всього» за $580 млрд.

На четвертому місці опинився 44-річний Ларрі Пейдж. Він відомий як розробник і співзасновник пошукової системи Google. Нині він посідає місце головного виконавчого директора Alphabet – холдингу, частиною якого став Google. Пейдж опинився в топ-5 після 13 місця минулого року. Цього року Пейдж також встановив свій особистий рекорд, назбиравши $47,2 млрд персонального капіталу.

Останнім у п’ятірці є 46-річний Ілон Маск. Він відомий за компаніями Tesla і SpaceX, а також багатьма захопливими проектами. Маск, до речі, був на п’ятому місці і минулого року.

І якщо вже говорити про досягнення науки, то Toshiba обіцяє, що електромобілі за 6 хвилин зарядяться на 320 км пробігу. Уже за два роки на ринку з’явиться нове покоління літій-іонних батарей, яке обіцяє вдвічі більшу ємність.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися