Чому успішний бізнес переміщує свою IT-інфраструктуру в дата-центри

Якщо запитати директорів компаній, де знаходиться серце їхнього бізнесу, відповідь найчастіше буде – у дата-центрі або «хмарі». Так вважають 71% компаній, за даними опитування аналітичного агентства Enterprise Strategy Group. Майже 96% респондентів кажуть, що минулого року вдвічі перевищили свої плани з доходів завдяки використанню сучасних ІТ-технологій та послуг дата-центрів.

Однак, на перший погляд, краще тримати усю інфраструктуру для роботи з даними в офісі. Це традиційний підхід до організації ІТ, який сьогодні має більше недоліків, ніж переваг. Якщо компанія спирається на власні сили, вона сама себе ізолює.

Традиційний підхід не дозволяє стежити за своїми даними в гостьовому режимі, він має вузькі місця в продуктивності, обмежує доступ для кінцевих користувачів. Жорстка архітектура власного рішення змушує компанії оновлюватися в міру зміни вимог. У традиційному підході інформаційні технології часто сприймаються як бар’єр, а не як засіб для розвитку бізнесу.

Докладніше про те, чому успішний бізнес переміщує свою IT-інфраструктуру в дата-центри, читайте в однойменному матеріалі на сторінках Dialogue Business.