Четвер, 29 Лютого, 2024

Назвали найкрасивіші ігри 2019 року

Експерти Digital Foundry проаналізували комп’ютерні ігри 2019 року та назвали ті, що мають найкращу графіку. Журналісти відзначили, з яких причин проекти заслуговують на увагу.

На думку експертів, цікавими за візуальною складовою стали такі ігри:

  • Resident Evil 2 і Devil May Cry 5 – за потенціал для наступного покоління консолей, відмінну продуктивність і чудова якість зображення;
  • Ace Combat 7: Skies Unknown – за колірну палітру і атмосферу, 60 кадрів/с і деталізацію в VR-режимі;
  • The Touryst – за безпрецедентну продуктивність на Switch (гра тримає стабільні 60 кадрів/с 99% часу);
  • A Plague Tale: Innocence – за високу якість графіки (деталізація, моделі персонажів, освітлення) при порівняно невеликій команді розробників;
  • Ion Fury – за повернення до движка Build і виведення технології на новий рівень.

Але вони не є найкращими. На третьому місці розташувалася Quake II RTX. Відображення, освітлення та інші сучасні ефекти в культовому шутері зразка 1997 року не залишили експертів байдужими.

Друге місце розділили ігри Control (за ефективне використання технології трасування променів) та Gears 5 (за просторі локації, величезну кількість деталей при майже стабільних 60 кадрах/с на Xbox One X).

З найкращою грою 2019 року також не змогли визначитися: п’єдестал зайняли Death Stranding та Metro Exodus. Останній вражає реалізацією технології теселяції та глобальним освітленням з трасуванням променів. У Death Stranding дивує деталізація персонажів. У головного героя, наприклад, можна дуже довго роздивлятися кількість і різноманітність волосся. Також у грі добре опрацьовані навіть незначні анімації.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися