Netflix перестане працювати на старих телевізорах та приставках

Спікер Netflix сказав, що причина криється в системі контролю прав (DRM)

Уже скоро, а саме – з 2 грудня, власники старих телевізорів та приставок при спробі подивитися сервіс Netflix замість фільмів та серіалів отримуватимуть помилку «Netflix через технічні обмеження більше не підтримує невелику кількість старих пристроїв». Представники цього стримінгового сервісу переклали цю фразу більш зрозумілою мовою.

В інтерв’ю виданню Gizmodo спікер Netflix сказав, що причина криється в системі контролю прав (DRM). Старі пристрої використовують для відтворення захищеного DRM контенту платформу Windows Media DRM, але її вже давно замінила Microsoft PlayReady. Netflix перейшов на PlayReady з 2010 року, оскільки він спрощує отримання фільмів та серіалів від постачальників. Це одна з причин, яка дозволила Netflix швидко збільшити каталог своєї бібліотеки.

З 2 грудня 2019 року пристрої, які не оновляться до PlayReady, не зможуть користуватися Netflix. Серед таких девайсів – телеприставки Roku SD (N1050), Roku HD-XR (N1101), Roku HD (N1100, 2000C), Roku XD (2050X, 2050N, 2100X, 2100N). Також це стосується смарт-телевізорів Samsung Smart TV, випущених у 2010-2011 роках, дисплеїв SmartCast TV, телевізорів Vizio Smart TV, а також інтернет-додатків VIZIO Internet Apps. Останніх нараховується майже 70 програм, які доступні на сумісних пристроях.