NonAdBlock перетворює інтернетників на «пожирачів» реклами

Щороку в кінотеатрах проходить ніч «пожирачів» реклами – відвідувачі за власні гроші дивляться рекламні ролики. Такого ж ефекту тепер можна досягти і при простому серфінгу в інтернеті. Його додає NonAdBlock – розширення, яке блокує в браузері все, що не є рекламою.

nonadblock

Цей аддон створили на хакатоні STUPID SHIT NO ONE NEEDS AND TERRIBLE IDEAS, на якому втілюють мало потрібні та безглузді ідеї. «Використання NonAdBlock дозволить вам побачити інтернет так, як хочуть творці контенту», – розповідають розробники, Карл Джамілковскі та Міклос Патакі. Вони також кажуть, що використання NonAdBlock в поєднанні з блокувальником реклами AdBlock дозволяє отримати особливо цікавий досвід серфінгу в інтернеті. Крім того, в мережі немає сторінок, які могли б попросити відмовитися від використання цього розширення NonAdBlock.

Хакатон STUPID SHIT NO ONE NEEDS AND TERRIBLE IDEAS – добровольча нецентралізована організація інженерів і розробників ПЗ. Вони раз на рік збираються на фестиваль, який народився в Нью-Йорку, а згодом почав проходити в Берліні, Сан-Франциско і Торонто.

Завантажити NonAdBlock можна в Chrome Store.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я