Як на PS4 використовувати клавіатуру та мишу та грати з більшою точністю

Кожна гра для PlayStation 4 створена для гри зі стандартним контролером цієї приставки. Dualshock 4 є чудовим для більшості ігор. Але тим, хто часто грав на ПК, з контролером може не вистачити точності керування.

Ігрова приставка PS4 не лише свої фірмові контролери. До неї також можна підключити клавіатуру та мишу. Не кожна гра для PS4 підтримує таке управління, але в сумісних іграх можна досягти більшої точності та зручності.

Кожна гра для PlayStation 4 створена для гри зі стандартним контролером цієї приставки. Dualshock 4 є чудовим для більшості ігор. Але тим, хто часто грав на ПК, з контролером може не вистачити точності керування. В такому разі можна використовувати клавіатуру і мишу з PS4.

Підписуйтесь на наш Telegram

Більшість ігор для PS 4 не підтримують клавіатуру та мишу, а деякі навіть заборонять грати в  такій конфігурації. Це тому, що клавіатура і миша дають значну перевагу в управлінні, що неконкурентно з іншими гравцями з Dualshock 4.

Серед тих ігор, які підтримують на PS4 клавіатуру та мишу можна назвати: Fortnite, Assassin’s Creed Valhalla, Call of Duty: Modern Warfare, DayZ, Minecraft, Final Fantasy XIV

Перш ніж купити гру, ознайомтеся з її керівництвом, щоб дізнатися, чи підтримує гра клавіатуру і мишу.

Як підключити клавіатуру і мишу до PS4

Можна використовувати як дротові комплекти з підключенням по USB, так і бездротові з підключенням по Bluetooth

Щоб підключити провідний контролер і мишу до PS4, просто вставте штекери у доступні USB-порти на передній панелі. Якщо вільних портів немає – можна скористатися USB-концентратором. Стандартний контролер PlayStation можна продовжувати використовувати по бездротовій мережі.

При підключенні клавіатури і миші консоль PS4 запитає, з яким профілем потрібно використовувати пристрій – виберіть відповідний.

Playstation також підтримує підключення по Bluetooth. Увійшовши в свій профіль, перейдіть в меню налаштувань, виберіть пристрої, а потім пристрої Bluetooth. Переведіть клавіатуру чи мишу в режим сполучення, і вони з’являться у списку доступних для конекту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я