Про що пишуть 25 вересня

Уряд не хоче допускати до 3G операторів
Кабінет міністрів у середу направив на узгодження в Національну комісію з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) постанову про проведення радіочастотної конверсії з метою видачі ліцензій на зв’язок третього покоління (3G). У ньому прописано, що до участі в конкурсі не допускаються компанії, у статутному капіталі яких частка зареєстрованих у Росії осіб становить більше 50%, розповідає Капітал.

Держава хоче ввести мільйонні штрафи для телеканалів і провайдерів
Очікувані штрафи будуть значних розмірів. Наприклад, штраф за суборенду каналу (коли телеканал-ліцензіат передає свою мережу мовлення в розпорядження іншому телеканалу) складатиме близько 2 тис. мінімальних заробітних плат (понад 2,4 млн грн). Це найбільший штраф для мовників, відзначає Капітал.

Чому всі раптово почали гнути свої смартфони і викладати фото в інтернет
Щоразу, як новий iPhone надходить у продаж, користувачі виявляють у ньому який-небудь недолік, який миттєво стає причиною масової параної. І цього разу традиція отримала продовження: виявляється, що якщо сісти на свій телефон, то він може погнутися, пише Habrahabr.ru.

Тест-огляд Sony Xperia Z3
«Газета.Ru» провела тестування нового смартфона Sony Xperia Z3, який виконано у фірмовому стилі компанії під назвою OmniBalance.

Огляд смартфона Nokia Lumia 930
Nokia Lumia 930 – найкраще, що може запропонувати фінська компанія на сьогоднішній день, вважає 3DNews.ru.