П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Нова соцмережа Threads від Facebook бере в заручники акаунти користувачів Instagram

Лише за перші сім годин після запуску нова соцмережа Threads від Facebook набрала 10 млн користувачів. Ця соцмережа має стати конкурентом Twitter і зареєструватися в ній дуже просто – достатньо прив’язати свій акаунт Instagram (також належить Facebook). Але така дія робить акаунт Instagram заручником Threads.

Коли юзер приєднується до Threads, він пов’язує свій обліковий запис Instagram із своїм акаунтом Threads, щоб отримати свій ідентифікатор користувача. Згодом користувачі, які зареєструвалися в новій соцмережі, виявили, що вирішивши видалити обліковий запис Threads, їм також доведеться видалити пов’язаний із ним обліковий запис Instagram.

Meta (нинішня назва Facebook) зазначає це в своїй політиці конфіденційності: «Ви можете будь-коли деактивувати свій профіль Threads, але ваш профіль Threads можна видалити, лише видаливши обліковий запис Instagram». На сторінці політики далі пояснюється, що це тому, що Threads є частиною облікового запису користувача в Instagram.

Instagram має 2 мільярди користувачів на сайті, яких він може продовжувати використовувати для збільшення своєї бази користувачів Threads. Якщо таке зростання триватиме, новинка може стати першою соціальною мережею, яка справді зможе кинути виклик і, можливо, навіть перевершити Twitter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися