МТС з’явився у спортклубах Sport Life

«МТС Україна» продовжує розширювати свою мережу 3G у публічних місцях. Користуватись швидкісним  інтернетом тепер можуть відвідувачі мережі спортклубів Sport Life.

На даний час послуга доступу до мобільного інтернету на швидкості до 42 Мбіт/с доступна в наступних клубах мережі: Теремки (вул. Маршала Конєва, 8), Воскресенка (вул. Маяковського, 44а) і Протасів Яр (вул. Грінченка, 2/1). У вихідні 3G запрацює в клубі на Позняках (вул. Драгоманова, 40г).

Загалом на сьогоднішній день 3G покриття доступно в 30 об’єктах Києва. Швидкісний мобільний інтернет «МТС Україна» тепер доступний для відвідувачів:

  • Міжнародного виставкового центру на Броварському проспекті;
  • торгово-розважальних центрів «Аладін», «Магелан», «Материк», «Блокбастер», Ocean Plaza, Sky Mall, торгових центрів «Апрель», «О’КЕЙ», «Район», «Дарниця», а також супермаркету «Фуршет»;
  • п’яти будівельних гіпермаркетів «Епіцентр»;
  • ресторану «Пузата Хата» на Контрактовій площі;
  • міжнародного аеропорту «Київ»;
  • бізнес-центрів «Прага», Eleven, офісів «Бюро Верітас Україна», «Векторбуд» і «Укрексімбанку»;
  • трьох спортклубів мережі Sport Life.

Детальний перелік адрес можна переглянути за посиланням. Швидкісний мобільний інтернет за цими адресами доступний всім абонентам «МТС Україна» без додаткової плати в рамках чинних 3G- та 2G-тарифів оператора.

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо телефона з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G»: для телефонів з Android (автоматичний режим GSM/WCDMA), для телефонів з iOS (режим 3G), для телефонів з Windows Phone (режим 3G або режим 2G/3G), для телефонів BlackBerry (режим 3G і 2G).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я