Новий патент Apple перетворить iPhone на рятувальника від газів

Опинитися в отруйній атмосфері досить легко: завівши авто в гаражі, при несправному газовому котлі, при поганій вентиляції в приміщенні, при скупченні газів у підвалах та погребах тощо

Одна з невидимих небезпек – опинитися в кімнаті, яка наповнена отруйним газом, – може стати менш ризикованою для власників iPhone. Інженери Apple отримали патент, в якому смартфон перетворюється на детектор отруйних газів.

Опинитися в отруйній атмосфері досить легко: завівши авто в гаражі, при несправному газовому котлі, при поганій вентиляції в приміщенні, при скупченні газів у підвалах та погребах тощо. Часто помітити загрозу органами чуттів неможливо. В Apple вважають, що смартфон має сповістити користувача про те, що він входить у небезпеку.

Згідно з патентною заявкою, iPhone повинен буде вміти визначати такі токсичні гази, як чадний газ (CO), діоксид азоту (NO2), діоксид сірки (SO2), метан, та монооксид азоту (NO).

Раніше Apple опублікувала статтю, в якій переконувала, що зміни клімату можуть стати двигуном продажів смартфонів. При глобальному потеплінні значно частіше виникають природні та техногенні катаклізми, а смартфони з функціями безпеки можуть допомогти людям рятуватися. Наприклад, Apple розповіла, що вже кілька років активує прийом бездротових сповіщень тривоги від метеорологів та поліції США. Компанія також пропонує додатки пошуку близьких, а також швидкий доступ до ліхтарика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я