Четвер, 29 Лютого, 2024

iPhone 15 отримає функцію, яка багато років є на Android: телефон стане зарядним пристроєм

Однією з функцій, яка роками вже доступна в телефонах Android і якої досі немає в iPhone, – зворотна бездротова зарядка. Вона дозволяє використовувати ваш телефон як бездротовий зарядний пристрій для інших пристроїв, таких як смарт-годинники чи Bluetooth-навушники. З’явилися чутки, що можливість заряджання гаджетів з’явиться в iPhone 15.

Видання 9to5Mac пише, що Apple працює над реалізації функції зворотного заряджання. Насправді, вона була запланована для iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, але інженерні затримки призвели до того, що її довелося відкласти для наступного покоління айфонів.

Джерела конкретно не говорять, що функція зворотного заряджання точно з’явиться в лінійці iPhone 15. Але якщо її уже планували втілити в лінійці iPhone 14, то є висока ймовірність, що інжеренам еппл вдасться реалізувати її в найближчому поколінні айфонів.

Бездротове заряджання може виявитися ексклюзивним для моделей Pro або для iPhone 15 Ultra. Останній має стати новою топовою моделлю в лінійці.

Аспекти поточної розробки, очевидно, включають спеціальний інтерфейс користувача з анімацією на екрані та звуковими ефектами, щоб юзери знали, коли запрацює зворотна бездротова зарядка. Повідомляється, що Apple також працює над новою мікропрограмою для керування швидкістю заряджання, розсіюванням тепла та ефективністю заряджання.

Офіційні причини, з яких Apple затримує впровадження бездротового зворотного заряджання невідомі. Існують чутки, що занепокоєння щодо швидкості заряджання та розсіювання тепла, стали основною причиною, чому цю функцію відклали.

Джерела відзначають, що, хоча над зворотною бездротовою зарядкою все ще працюють, є шанс, що її можуть відкласти надалі або взагалі від неї відмовитися. Тому немає жодної гарантії, що майбутній iPhone зможе бездротово заряджати Apple Watch або AirPods.

Ми не вперше чуємо про iPhone із зворотною бездротовою зарядкою. Насправді компанія подала низку відповідних патентних заявок, одна з яких датується 2015 роком.

Також було багато витоків інформації про цю функцію, включно з заявою про те, що вона з’явиться на iPhone 11.

Цього, звичайно, не сталося, але є ознаки прогресу. По-перше, акумулятор MagSafe можна заряджати за допомогою бездротового зв’язку від iPhone, але лише тоді, коли сам iPhone під’єднано до мережі.

У звіті 9to5Mac також зазначається, що документи FCC (Федеральна комісія зі зв’язку) від 2020 року свідчать про те, що iPhone 12 має деяке обладнання, необхідне для бездротової зарядки, хоча ця функція не активована.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися