Середа, 29 Травня, 2024

Нюанси вибору обладнання та аксесуарів для професійної кухні

Відпочинок в улюбленому ресторані або кафе приносить неймовірне задоволення. Мало хто замислюється про те, скільки сил необхідно прикласти для створення затишної атмосфери у закладі громадського харчування. Принципову роль для досягнення таких цілей грає ретельно продумане та кваліфіковано підібране професійне обладнання для кухонних приміщень. Розглянемо головні критерії підбору техніки та аксесуарів.

Основні пріоритети

Стандарти приготування їжі обслуговування для барів, кафе й інших подібних закладів передбачають закупівлю спеціального оснащення та устаткування. По розмірах воно значно перевершує побутові аналоги. Але не кожен заклад може виділити велику площу для кухні, тому важливі розстановка техніки та її функціональність. Багато відповідних організацій користується професійними пароконвектоматами, які виділяються компактністю та високою швидкістю приготування страв. При термообробці продукти майже не втрачають вітамінів. Окрім пароварки та печі ця техніка здатна виконувати задачі фритюрниці, плити, інших приладів.

Враховуючи габарити, розстановку, та перелік опцій кухонного обладнання, також потрібно зробити акцент на принципових аспектах:

  • якість приладів, що напряму пов’язана з терміном їх служби;
  • ергономічність;
  • можливість легкого відмивання поверхонь для дотримання правил чистоти;
  • зручність користування;
  • безпека для усіх без виключення.

Потенціал техніки для кухні має ідеально співвідноситись із концепцією та масштабами закладу.

Посуд, аксесуари, інші важливі деталі

Додатково потрібно подбати про дрібні, але незамінні предмети, перелік яких буде залежати від ідеї бізнесу та принципів взаємодії з клієнтом. Відвідувачі завжди звертають увагу на предмети посуду. Рекомендуємо придивитись до посуду Accord Group: фарфорового, скляного або одноразового. Якісні набори відомих брендів порадуюсь естетикою та експлуатаційною надійністю.

Якщо присутні сервіси доставки, та видачі страв з собою, незамінними стануть спеціальні контейнери для пакування. Від кухні та бару буде мало користі при відсутності спеціальних видів інвентарю. А кондитери можуть вимагати особливі прилади для зручності приготування вишуканих десертів. Вкрай важливо забезпечити поварам та іншому персоналу бажану атмосферу, надати усі необхідні інструменти. Тоді вони будуть радувати клієнтів дивовижними стравами й гарним сервісом, що викликають прагнення багаторазово повертатись знову. Гарантовані позитивні рекомендації друзям, знайомим.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися