Понеділок, 22 Липня, 2024

Як встановити Windows 10 з USB-флешки

Навіть складні програмні проблеми з комп’ютером можна легко вирішити за допомогою повторної установки Windows. Установку необхідно проводити із завантажувального носія, яким сьогодні найчастіше виступає флешка USB.

Для установки Windows 10 з флешки необхідно мати USB-накопичувач ємністю 16 ГБ. Переконайтеся, що на флешці відсутні важливі файли, оскільки вона буде форматована в процесі

Зі сторінки Microsoft завантажте утиліту Windows 10 Media Creation Tool. Її розбір складає близько 20 МБ і її завантаження не займе багато часу.

Після скачування цієї програми запустіть її та погодьтеся з умовами використання. Вкажіть тип завантажувального носія – для іншого комп’ютера. Після цього натисніть “Далі” та оберіть бажану мову. Оберіть відповідний вашій ліцензії випуск Windows 10 та вкажіть диск, на який потрібно записати ОС.

На фінальному етапі почнеться завантаження файлів Windows 10 з серверів Microsoft. Залежно від швидкості інтернету цей процес портебує різної кількості часу. Після цього утиліта запише файли на флешку USB.

Перевірте працездатність створеного USB-носія. Для цього вимкніть свій комп’ютер, підключіть USB-диск та запустіть ПК з нього. Для запуску машини з USB-носія може знадобитися зайти в спеціальне завантажувальне меню, яке, залежно від материнської плати, викликається кнопками ESC, F12, F10. Дізнайтеся як його викликати на своєму ПК, прочитавши інструкцію до нього.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися