Середа, 17 Липня, 2024

Viber є найпопулярнішим месенджером в Україні

Найпопулярніший додаток Android для миттєвого обміну повідомленнями в нашій країні – Viber. Це показали результати нещодавнього дослідження, яке провели аналітики дослідницької компанії Similar Web, повідомляє iXBT.com.

SimilarWeb провела дослідження в 187 країнах світу та з’ясувала, що перше місце посідає WhatsApp – він лідирує в 109 з них, тобто в 55,6% випадків. Цей месенджер найбільше використовують в Індії, Росії, Бразилії, Мексиці та багатьох інших державах Європи, Азії, Південної Америки та Океанії.

WhatsApp є найпопулярнішим месенджером

WhatsApp є найпопулярнішим месенджером

Facebook Messenger посів друге місце: він переміг у 49 країнах, зі США, Канадою та Австралією включно. Месенджер Viber став лідером щонайменше в 10 країнах. Він домінує серед жителів України, Молдови, Білорусі та інших країн. Дані Similar Web за квітень цього року показують, що Viber встановлений на 65% всіх пристроїв з ОС Android, а користувачі в середньому проводять близько 16 хвилин на день у цьому месенджері.

BlackBerry Messenger зміг піднятися вище за всіх інших тільки в одній країні світу – в Індонезії, де додаток займає 87,5% ринку.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися