В Android з’являться емоджі для третьої статі

Для всіх наявних емотиконів, які не мають чітко вказаної статі, Google надасть чітко помітну гендерну зовнішність

Жарт про те, що існує три статі – чоловіча, жіноча та гелікоптер «Апачі», – у нинішньому світі давно став реальністю, і Google адаптує свою мобільну ОС до цього. Пошуковий гігант випустив десяток емоджі для «третьої статі». Користувачі Android отримають їх уже цього року.

Третю стать в емотиконах отримали поліцейські, супергерої, чаклуни, рестлери та зомбі. Появою нових картинок керує консорціум Unicode Consortium, членами якого є такі гіганти, як Google, Microsoft, Apple та енциклопедія Emojipedia.

«Стать має багато винятків та деталей, і багато її аспектів обговорювалися в минулому, – говорить менеджер Google Дженніфер Данієль. – Нова публікація показує намір Google використовувати гендерні дизайни і сигналізує про зацікавленість Google у додатковій гендерній послідовності».

Енциклопедія емотиконів Emojipedia пояснює, що емотикони, які вже мають специфічні опції для чоловіків і жінок, залишаться недоторканними. «Стать не зникне, – пояснюють її представники. – Вона лише отримує третю опцію».

Для всіх наявних емотиконів, які не мають чітко вказаної статі, Google надасть чітко помітну гендерну зовнішність. Перша хвиля таких емотиконів з’явиться в Android у 2019 році, а за нею можуть виникнути інші.

Не всі користувачі задоволені нововведенням, а деякі з них закликають Google повернутися до попереднього гендерно нейтрального варіанта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я