Офіс у телефоні: завантажуйте Office для Android

П’ять тижнів тому Microsoft презентувала нову версію свого офісного пакету для смартфонів на Android. Тоді ними можна було скористатися в тестовому режимі, а зараз вони вийшли у фінальний випуск. Нові Word, Excel та PowerPoint для телефонів доповнили вже наявні утиліти для планшетів на Android.

Після випуску тестових версій Office для Android розробники перевірили їхню працездатність на понад 1900 різних телефонах у 83 країнах світу. Користувачі цих утиліт надавали свої відгуки, багато з яких потім увійшли до фінального випуску. Наприклад, у мобільному офісному пакеті завдяки цьому простіше підключатися до Google Drive та Box.

Нові утиліти для Android отримали ще кілька зручних особливостей:

  • швидкий перегляд та редагування. Так можна на ходу переглядати документи та вносити в них правки;
  • презентації з телефона. З допомогою PowerPoint для Android розповідати ідеї та робити доповіді буде зручніше. Ця утиліта відображає презентацію так само і з тими ж ефектами, що і версія PowerPoint для комп’ютера. У ній також є інструмент «чорнило», щоб помічати особливо важливі місця на слайдах;
  • швидкий доступ до документів. Із цією функцією можна швидко знайти потрібний файл та навіть подивитися, на якому гаджеті його востаннє редагували. При цьому документи можуть знаходиться як на OneDrive, так і на Dropbox, Google Drive чи Box;
  • доступні із самого початку. Microsoft домовилася з понад 30 виробниками гаджетів, із Samsung, Sony та LG включно, щоб мобільний офісний пакет не потрібно було завантажувати окремо. Програми Office для Android будуть встановлюватися в пам’ять смартфонів із заводу.

Головним недоліком нових утиліт є вимога до телефона. Апарат повинен мати щонайменше 1 ГБ оперативної пам’яті та Android 4.4 (KitKat) чи вище. Тобто більшість користувачів смартфонів не зможе встановити собі новинку, адже ця версія ОС встановлена лише на 40% мобільників, решта працюють на старіших випусках:

Завантажити нові Word, Excel та PowerPoint для Android можна з магазину Google Play.

За матеріалами: Microsoft Daily