Вівторок, 16 Квітня, 2024

Окуляри доповненої реальності Apple AR дебютують у 2024 році

Очікувані окуляри з доповненою реальністю (AR) від Apple увійшли в стадію розробки дизайну. Вони досягнуть рівня прототипу до кінця цього року, повідомив аналітик з маркетингових досліджень. Презентація пристрою, який, за чутками, буде називатися Apple AR Glass, має відбутися десь у 2024 році.

Аналітик Haitong International Securities Tech Research Джефф Пу згадав, що компанії Corning і Hoya відбирали скло, а самі окуляри, як кажуть, використовують хвилеводну технологію.

Важливо відзначити, що Apple AR Glass, буде зовсім іншим продуктом, а не гарнітурою змішаної реальності. Останню, за чутками, також передбачається запустити вже наступного року.

Експерт також припустив, що одна чи дві моделі iPhone 15 Pro будуть мати об’єктив основної камери з конструкцією перископа. Очікується, що наявність об’єктива-перископа допоможе забезпечити покращене враження від камери.

«Ми продовжуємо бачити дуже високі шанси на впровадження перископа, оскільки Lante є основним постачальником», – сказав аналітик.

Ймовірно, що iPhone 15 Pro Max буде моделлю з об’єктивом-перископом, тоді як на звичайному iPhone 15 Pro він не буде доступний.

Попередні звіти припускали, що серія iPhone 15 буде мати порт USB Type-C замість роз’єму Lightning. Також може бути камера під дисплеєм з Face ID.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися