Четвер, 25 Липня, 2024

OnePlus і Meizu могли брехати про продуктивність смартфонів

Користувачі форуму XDA виявили, що гаджети популярних китайських марок працюють не так швидко, як можна було б очікувати за результатами тестів. Учасники протестували смартфони OnePlus 3T і Meizu Pro 6 і помітили, що девайси під час проходження тесту продуктивності змушують працювати процесор на завищеній тактовій частоті для поліпшення результату.

Щоб виявити обман, ентузіасти завантажили в смартфони копію бенчмарку, але замаскували його під іншу програму. Так смартфон не «помітив», що його тестують, і працював у звичайному щоденному режимі. Це дозволило довести, що пристрої завищують тактову частоту тільки в тестах продуктивності. Різниця в результатах виявилася невелика – всього 10%. При цьому процесор у OnePlus 3 нагрівся до 48 градусів, тоді як у звичному режимі температура не перевищувала 45 градусів.

Червоним кольором показано результати тестування OnePlus 3T, коли апарат не знав, що його тестують

Ентузіасти поставили виробниками питання, навіщо «обманювати» тести продуктивності заради 5-10% різниці в результатах. Компанія OnePlus пояснила, що їхній флагман працює на максимумі і в іграх, а завищена тактова частота в бенчмарках – помилка. У майбутніх оновленнях тести продуктивності будуть проводитися в нормальному режимі.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися