П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Піратів знищує якісний сервіс, а не блокування

Vocus Group NZ – телекомунікаційна компанія з Нової Зеландії – провела незалежне дослідження контент-піратства і спробувала розібратися в його причинах. Висновок: піратство поступово вмирає.

У рамках дослідження було опитано тисячу людей, з яких:

  • 75% отримують розважальний контент через ТВ-канали;
  • 55% використовують стримінгові платформи на кшталт Netflix;
  • 11% надають перевагу піратським аналоги Netflix;
  • 10% завантажують контент через торенти.

Основною причиною інтернет-піратства Vocus Group NZ називає неможливість користувача отримати контент за адекватною ціною, але розвиток медіаринку в останні роки дозволив значною мірою вирішити проблему.

Схожі тенденції спостерігаються й у світі геймінгу, де ігрові платформи пропонують усе більш вигідні і гнучкі умови придбання ігор, до того ж забезпечують їхні постійні апдейти і підтримку геймерів.

До речі, під час опитування також з’ясувалося, що блокування торент-сайтів практично не впливає на відсоток піратства, тому що подібні ресурси часто запускають кілька дзеркал, та й кількість їхня така, що заблокувати всі неможливо. Піратів знищують якісний сервіс легальних платформ і адекватні ціни, а не законодавство і держоргани.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися