Неділя, 19 Травня, 2024

Як краще слухати музику на зламаних навушниках

Буває, що один із навушників перестає працювати, а можливості купити нову пару немає. Слухати улюблену музику можна і на одному навушнику. Ось як це робити з максимальною якістю.

Сучасні гаджети підтримують стереорежим, у якому лівий та правий навушник незалежні один від одного. Музиканти охоче цим користуються та додають різноманітні ефекти на ці канали. Наприклад, у стереорежимі музиканти часто включають інструменти групами для лівого та правого вуха. Коли один із навушників зламаний, частина звука для вас буде недосяжна.

Щоб дочекатися покупки нових навушників із більшим комфортом просто переведіть відтворення музики в моноканальний режим. На iOS для цього зайдіть у налаштування гаджета і перейдіть у розділ «Загальні». Там відкрийте «Доступність» та активуйте моноканальне аудіо.

На Android подібної функції немає, однак ви можете перевести музику в одноканальний режим з плеєром VLC. У ньому тапніть на кнопку «Більше» і на екрані еквалайзера виберіть апаратуру прослуховування – навушники.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися