Про що пишуть 22 серпня

Кількість акаунтів у соцмережах в Україні перевалила за 40 млн
До літа 2014 року в соціальних мережах «ВКонтакте», «Одноклассники», Facebook, а також у сервісі для публічного обміну короткими повідомленнями Twitter було зареєстровано більше 40 млн українських акаунтів, повідомляє Капітал.

Спори серед гуру підірвали концепцію інновацій
Еволюція галузей видавців нот і книговидавців ілюструє «дилему інноватора», сформульовану професором Гарвардської школи бізнесу Клейтоном Кристенсеном: солідні бізнеси стикаються з труднощами в управлінні підривними інноваціями. Успішні компанії домагаються успіху частково завдяки пильній увазі до своїх споживачів, впровадженню інновацій, які поступово наростають і яких хоче клієнт, розповідає Капітал.

Google закривай, баю-бай
Google планує ввести спеціальні дитячі акаунти у своїх сервісах YouTube і Gmail, щоб захистити користувачів молодше 13 років. Це ефективний захід, відзначають експерти з інтернет-безпеки, однак він не зможе захистити підлітків від усіх небезпек інтернету, пише Газета.ру.

Ядерні хакери атакують США
Комісія з ядерного регулювання США піддалася трьом успішним атакам на свої комп’ютери за останні три роки. У всіх цих атаках найбільш вразливим місцем стала людина. «Газета.Ru» опитала експертів, наскільки небезпечні ці атаки та які в них можуть бути наслідки.

Огляд MacBook Pro Retina 2014
Retina-ноутбуки Apple в 2014 році отримали тільки «косметичні» правки. Оновився центральний процесор, з’явилася одна нова модифікація. Таке враження, що всі інновації припасені на майбутній рік. Однак дещо цікаве в нових MacBook Pro Retina все ж є. В огляді Ferra.ru докладно розглянула молодшу 13-дюймову і топову 15-дюймову моделі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я