Середа, 29 Листопада, 2023

Opera «навчили» робити селфі

Компанія Opera оголошує про вихід бета-версії браузера Opera 49 для комп’ютерів, який робить процес обміну веб-контентом більш персоналізованим.

У бета-версії десктопного браузера Opera, яка вийшла сьогоднi, користувачі зможуть не тільки зробити знімок екрана, але також i відредагувати його, додавши до нього cелфі, стікери або малюнок – і все це прямо в браузері.

Таким чином, тепер доступна можливість персоналізації контенту за лічені секунди.

Крім того, завдяки тому, що Opera на сьогоднішній день є єдиним браузером з інтегрованими мессенджерами, користувачі можуть легко поділитися своїм скриншотом у месенджері Facebook Messenger, WhatsApp або Telegram. Досить просто перетягнути зображення в діалог з тим чи іншим співрозмовником.

Щоб зробити знімок екрана, необхідно клікнути на іконку камери в бічній панелі і потім виділити потрібну частину екрана. Після цього користувач може почати редагувати скриншот.

Після завершення редагування скриншота користувач може поділитися ним в одному з інтегрованих в Opera месенджерів або ж зберегти файл на комп’ютері.

А ще раніше веб-версія месенджера Google Allo стала доступною у Firefox та Opera. Крім того, для запуску веб-версії тепер можна використовувати не тільки Android-смартфон, але й iPhone.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися